logo

Naše tipy

MINIATURPARK

Hotel Koliba ubytování

Park Boheminium v Mariánských Lázních nabízí naučně poznávací okruh s dokonalými maketami významných stavebních a technických památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku. Veškeré vystavené modely v parku Boheminium jsou věrnou replikou existujícího památkového objektu z České republiky. Jsou vyhotoveny v jednotném měřítku 1:25.

PLAVECKÝ BAZÉN

image

nabízí bazén dlouhý 25 metrů a k tomu malý dětský bazén. Z dalších služeb lze potom využít ohřívárnu, vířivky, kadeřnictví, masáže a bar. Vstupné - jednorázové, hromadné, chipové.

LYŽAŘSKÝ AREÁL

image

Skiareál Mariánky Vám v zimě nabízí: 1,6 km sjezdových tratí. Půjčovnu a Servis se špičkovým vybavením. NOVÝ dětský park s pojízdným kobercem a moderními výukovými prvky. Lyžařskou školu a školku. Občerstvení a restaurace je přímo u dolní stanice lanové dráhy. ATRAKTIVNÍ slevy a výhody s našimi partnery. Upravované běžecké tratě - okruhy různých obtížností. Parkování přímo ve skiareálu ZDARMA. Provozní doba areálu: 9:00 - 21:00 hodin.

LANOVÉ CENTRUM

image

Překážková lanová dráha nabízí jedinečný dobrodružný, ale přesto bezpečný zážitek, při kterém si ověříte své vlastní schopnosti a naučíte se důvěře. Pro nejmenší (děti od 3let) je připraven laňáček - překážková dráha plná dobrodružství. Máte-li však rádi i tradiční sporty jako tenis, stolní tenis či badminton, sportovní areál Vás jistě nezklame.

Další tipy na výlety, sport či zábavu naleznete zde